0850 150 850 info@juraservis.sk

toto sú naše hodnoty, naša filozofia. prémiová značka znamená i prémiový prístup a kvalitu:

Tradícia a kompetencia

Už 15 rokov pôsobíme ako autorizované servisné stredisko JURA, aktuálne sme jediné servisné stredisko na Slovensku autorizované pre opravu domácich kávovarov JURA. Technici sú pravidelne školení priamo v JURA Elektroapparate AG vo Švajčiarsku na najnovšie technológie JURA. K dispozícii máme všetky originálne náhradné diely – nové a nepoužité, servisné vybavenie, software a hardware na diagnostiku strojov a ich výstupnú kontrolu a tiež modernú čistiacu linku.

Transparentná diagnostika

Diagnostika Vášho kávovaru sa uskutočňuje v priamom dialógu z našimi servisnými odborníkmi. Je pre nás dôležité vypočuť si Vaše postrehy a poznatky týkajúce sa chodu kávovaru, aby sme čo najskôr diagnostikovali chyby prístroja a vedeli ich rýchlo odstrániť. Naši technici Vám priamo na základe stiahnutých dát zo stroja, vedia poskytnúť neoceniteľné tipy a užívateľské rady presne pre Váš spôsob, akým svoj kávovar používate.

Transparentnejšie služby

JURA servis na Slovensku je riešený tak, aby Vám dal vopred čo najkomplexnejšiu informáciu o stave vášho kávovaru priamo na obrazovke pred vami. Navštívte nás osobne, posaďte sa a doprajte si skvelú kávu, kým sa vám technik bude venovať.

Showroom JURA

Zaujíma Vás čo má značka JURA nové, alebo ste zatúžili po úplne novom kávovare JURA? Dva kroky od prijímacieho pultu servisného strediska JURA sa môžete v showroome pokochať aktuálnymi modelmi i novinkami z dielne spoločnosti JURA. Naši obchodníci Vám radi predstavia jednotlivé modely a poradia s výberom. Navyše máte u nás možnosť nakupovať všetok sortiment JURA za skvelé ceny aj online na www.jurashop.sk

Váš kávovar JURA je výrobkom prémiovej značky, ktorá sa venuje nielen produkcii, ale i vývoju technológií pre plnoautomatické kávovary. Naše stroje sú vyrábané vysoko sofistikovanými postupmi a s absolútnym dôrazom na kvalitu.

Preto sú kávovary JURA svojimi inováciami, kvalitou i životnosťou vždy o krok napred. Aby vám váš kávovar slúžil čo najdlhšie, zverte ho do servisu výlučne autorizovanému stredisku značky JURA.

Je veľa šikovných a odhodlaných opravárov, ktorí sú schopní vykonať so skrutkovačom v ruke údržbu či nejakú opravu na stroji. Jedine autorizované stredisko však disponuje originálnymi náhradnými dielmi, ktoré zaručujú stopercentnú funkčnosť vášho stroja a rovnako len autorizovaný servis pracuje s animačným softvérom JURA, ktorý slúži pre evidenciu a diagnostiku kávovarov JURA. JURA takto uchováva históriu všetkých servisných zásahov. Tá je potom k dispozícii ku každému kávovaru a v každom autorizovanom servise kdekoľvek na svete.

KONTAKTUJTE NÁS:

 

Servisné centrum JURA

Osvetová 24

821 05 Bratislava

 

TEL: 0850 150 850

MAIL: info@juraservis.sk

WEB: www.juraservis.sk

Servisné centrum JURA

Prevádzkovateľom JURA Servis je spoločnosť DECS Consulting, spol. s r.o., Osvetová 24, 821 05 Bratislava, IČO 31322271