0850 150 850 info@juraservis.sk

 toto sú naše hodnoty, naša filozofia. prémiová značka znamená i prémiový prístup a kvalitu:

TRADÍCIA A KOMPETENCIA

Už viac ako 25 rokov pôsobíme ako autorizované servisné stredisko JURA, a sme jediné servisné stredisko na Slovensku autorizované pre opravu domácich kávovarov JURA. Jedine naši technici sú pravidelne školení priamo v JURA Elektroapparate AG vo Švajčiarsku na najnovšie technológie JURA. K dispozícii máme všetky originálne náhradné diely – nové a nepoužité, servisné vybavenie, software a hardware na diagnostiku strojov a ich výstupnú kontrolu a tiež modernú čistiacu linku.

TRANSPARENTNÁ DIAGNOSTIKA

Diagnostika Vášho kávovaru sa uskutočňuje v priamom dialógu z našimi servisnými odborníkmi. Je pre nás dôležité vypočuť si Vaše postrehy a poznatky týkajúce sa chodu kávovaru, aby sme čo najskôr diagnostikovali chyby prístroja a vedeli ich rýchlo odstrániť. Naši technici Vám priamo na základe stiahnutých dát zo stroja, vedia poskytnúť neoceniteľné tipy a užívateľské rady presne pre Váš spôsob, akým svoj kávovar používate.

TRANSPARENTNEJŠIE SLUŽBY

JURA servis na Slovensku je riešený tak, aby Vám dal vopred čo najkomplexnejšiu informáciu o stave vášho kávovaru priamo na obrazovke pred vami. Navštívte nás osobne, posaďte sa a doprajte si skvelú kávu, kým sa vám technik bude venovať.

SHOWROOM JURA

Naši profesionálne vyškolení obchodníci Vám radi naživo predstavia najnovšie modely kávovarov JURA. Kávovar si môžete vyskúšať a ochutnať čerstvo pripravené espresso či latte macchiato. Nakupovať môžete aj cez e-shop značkovej predajne: jurastore.sk.

Váš kávovar JURA je výrobkom prémiovej značky, ktorá sa venuje nielen produkcii, ale i vývoju technológií pre plnoautomatické kávovary. Naše stroje sú vyrábané vysoko sofistikovanými postupmi a s absolútnym dôrazom na kvalitu.

Preto sú kávovary JURA svojimi inováciami, kvalitou i životnosťou vždy o krok napred. Aby vám váš kávovar slúžil čo najdlhšie, zverte ho do servisu výlučne oficiálnemu autorizovanému stredisku pre značku JURA.

Je veľa šikovných a odhodlaných opravárov, ktorí sú schopní vykonať so skrutkovačom v ruke údržbu či nejakú opravu na stroji. Jedine autorizované stredisko však disponuje odborne školeným technickým personálom a originálnymi náhradnými dielmi ktoré zaručujú stopercentnú funkčnosť vášho stroja. Rovnako len autorizovaný servis pracuje s animačným softvérom JURA, ktorý slúži pre evidenciu a diagnostiku kávovarov JURA. JURA takto uchováva históriu všetkých servisných zásahov. Tá je potom k dispozícii ku každému kávovaru a v každom autorizovanom servise kdekoľvek na svete.

KONTAKTUJTE NÁS:

 

JURA Store Bratislava

Jediný autorizovaný servis JURA v SR

 

Osvetová 24

821 05 Bratislava

 

TEL:       0850 150 850

 

MAIL:   info@juraservis.sk

WEB:    www.juraservis.sk

 

OTVORENÉ:

PONDELOK - PIATOK

9:00 - 11:30 12:30 - 17:00

Servisné centrum JURA

Prevádzkovateľom JURA Servis je spoločnosť DECS Consulting, spol. s r.o., Osvetová 24, 821 05 Bratislava, IČO 31322271


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /data/0/8/08f7d057-a4e0-417e-8d82-b2f35290eaf4/juraservis.sk/web/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218