0850 150 850 info@juraservis.sk

Záručný servis
Pozáručný servis
Expres servis 24h

Údržbové programy
Poradenstvo
Zákaznícka linka

JURA kladie dôraz nielen na predaj produktu, ale predovšetkým nám záleží na dlhodobej spokojnosti zákazníkov s kávovarom JURA. Toto je dôležitá súčasť našej servisnej filozofie.

Odborný servis JURA na Slovensku zabezpečujú vo Švajčiarsku školení technici, ktorí sú oboznámení s tými najnovšími postupmi, pracujú iba s originálnymi náhradnými dielmi a softvérom, ktorý zabezpečuje počítačovú diagnostiku kávovaru.

Disponujeme bohatými skladovými zásobami náhradných dielov. Preto poskytujeme servis kávovarov JURA v rýchlom čase, navyše s dopravou do servisu i naspäť – zdarma v rámci celého Slovenska.

Náhradné diely držíme oveľa dlhšiu dobu ako nám predpisuje zákon, aby sme vedeli pre Vás zabezpečiť opravu aj starších modelov.

Potrebujete poradiť ako optimálne udržiavať svoj kávovar, aby Vám vydržal čo najdlhšie, spoľahlivo fungoval a pripravoval tú najchutnejšiu kávu? 

Alebo sa pasujete s obsluhou a nastavením Vášho kávovaru? 

Neváhajte prosím a volajte zákaznícku linku JURA: 0850 211 110, alebo sa objednajte na konzultáciu do svojho autorizovaného servisného strediska. Naši odborníci Vám zrozumiteľnou formou radi poskytnú všetky potrebné informácie. 

Ponúkame aj údržbové programy, ktoré využívajú hlave firmy, ktoré majú viac kávovarov JURA. Údržbový program Vám zabezpečí bezstarostné používanie kávovaru, bez nutnosti starať sa o jeho údržbu. Rovnako poskytuje výhody pri servisovaní stroja.

Využite bezplatnú službu odvozu a dovozu kávovaru do servisu v rámci SR úplne zdarma a to aj po skončení záruky. Jednoducho od kliknite červené tlačidlo ONLINE OBJEDNÁVKA a kuriér Vám prístroj odvezie aj dovezie priamo z domácnosti. 

Zaujíma Vás čo má značka JURA nové, alebo ste zatúžili po novom kávovare JURA? Dva kroky od prijímacieho pultu servisného strediska JURA sa môžete v showroome pokochať aktuálnymi modelmi i novinkami z dielne spoločnosti JURA. 

Naši obchodníci Vám radi predstavia jednotlivé modely a poradia z výberom. Navyše máte u nás možnosť nakupovať všetok sortiment JURA za skvelé ceny aj online na www.jurashop.sk

KONTAKTUJTE NÁS:

 

Servisné centrum JURA

Osvetová 24

821 05 Bratislava

 

TEL: 0850 150 850

MAIL: info@juraservis.sk

WEB: www.juraservis.sk

Servisné centrum JURA

Prevádzkovateľom JURA Servis je spoločnosť DECS Consulting, spol. s r.o., Osvetová 24, 821 05 Bratislava, IČO 31322271