0850 150 850 info@juraservis.sk

 Záručný servis
 Pozáručný servis
 Expres servis 24h

 Údržbové programy
 Poradenstvo
 Zákaznícka linka

JURA kladie dôraz nielen na predaj produktu, ale predovšetkým nám záleží na dlhodobej spokojnosti zákazníkov s kávovarom JURA. Toto je dôležitá súčasť našej servisnej filozofie.

Odborný servis JURA na Slovensku zabezpečujú vo Švajčiarsku školení technici, ktorí sú pravidelne preškoľovaní na najnovšie postupy, pracujú iba s originálnymi náhradnými dielmi a softvérom, ktorý zabezpečuje počítačovú diagnostiku kávovaru.

Disponujeme bohatými skladovými zásobami náhradných dielov. Preto poskytujeme servis kávovarov JURA v rýchlom čase, a to i s možnosťou dopravy do servisu i naspäť v cene servisu v rámci SR.

Náhradné diely držíme oveľa dlhšiu dobu ako predpisuje zákon, aby sme vedeli pre Vás zabezpečiť opravu aj starších modelov.

Potrebujete poradiť ako optimálne udržiavať svoj kávovar, aby Vám vydržal čo najdlhšie, spoľahlivo fungoval a pripravoval tú najchutnejšiu kávu? Alebo sa pasujete s obsluhou a nastavením Vášho kávovaru? 

Neváhajte prosím a volajte zákaznícku linku JURA: 0850 211 110, alebo sa objednajte na konzultáciu do svojho autorizovaného servisného strediska. Naši odborníci Vám zrozumiteľnou formou radi poskytnú všetky potrebné informácie. 

Ponúkame aj údržbové programy, ktoré využívajú hlave firmy, ktoré majú viac kávovarov JURA. Údržbový program Vám zabezpečí bezstarostné používanie kávovaru, bez nutnosti starať sa o jeho údržbu. Rovnako poskytuje výhody pri servisovaní stroja.

Využite našu službu odvozu a dovozu kávovaru do servisu v rámci SR, ktorá je súčasťou ceny za servis kávovaru. Jednoducho kliknite v menu na OBJEDNÁVKA  DOPRAVY a kuriér Vám prístroj odvezie aj dovezie priamo od vás z domu či firmy. 

Zaujíma Vás čo má značka JURA nové, alebo ste zatúžili po novom kávovare JURA? Dva kroky od prijímacieho pultu servisného strediska JURA sa môžete v showroome pokochať aktuálnymi modelmi i novinkami z dielne spoločnosti JURA. 

Naši profesionálne vyškolení obchodníci Vám radi naživo predstavia najnovšie modely kávovarov JURA. Kávovar si môžete vyskúšať a ochutnať čerstvo pripravené espresso či latte macchiato. Nakupovať môžete aj cez e-shop značkovej predajne jurastore.sk.

KONTAKTUJTE NÁS:

 

JURA Store Bratislava

Jediný autorizovaný servis JURA v SR

 

Osvetová 24

821 05 Bratislava

 

TEL:       0850 150 850

 

MAIL:   info@juraservis.sk

WEB:    www.juraservis.sk

 

OTVORENÉ:

PONDELOK - PIATOK

9:00 - 11:30 12:30 - 17:00

Servisné centrum JURA

Prevádzkovateľom JURA Servis je spoločnosť DECS Consulting, spol. s r.o., Osvetová 24, 821 05 Bratislava, IČO 31322271


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /data/0/8/08f7d057-a4e0-417e-8d82-b2f35290eaf4/juraservis.sk/web/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218